Spalio 28 dieną 7 ir 8 klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojomis lankėsi Vilniuje. Mokiniai dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje po nuolatines Valdovų rūmų ekspozicijas. Klausydamiesi gidės pasakojimo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijas, pasivaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus. Vėliau ekskursiją tęsė menėse ir privačiuose apartamentuose su atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko interjerais. Pasivaikščioję po senamiestį, užkopę ant Gedimino kalno,  pramogavo didžiausiame ir ilgiausiai veikiančiame pabėgimo kambarių tinkle Lietuvoje ,,Break Free”. Mokiniai turėjo įveikti užduotis ir ištrūkti iš pasirinkto kambario. Greičiausiai įminti mįsles ir atverti duris pavyko ,,Banko plėšikų” komandai. Buvo daug teigiamų emocijų, užplūdusio adrenalino ir nenumaldomo šėlsmo. Laikas, praleistas Vilniuje, praskriejo žaibišku greičiu ir visi, linksmai nusiteikę, sugrįžome į namus.