Adventinė popietė

Gruodžio 1d. Alytaus Piliakalnio progimnazijoje priešmokyklinukams ir 1-4 kl. mokiniams vyko“ Adventinė popietė“. Renginį apjungė šokio, muzikos ir tikybos mokymosi dalykų veikla.

Pasakojimais prasidėjo  adventinio vainiko atsiradimo istorija ir keturių žvakių reikšmė. Prisiminta ir apmąstyta kuo ypatingas adventas šiandien ir kokia jo prasmė. Vyko folkloriniai šokiai, mokiniai giedojo adventines giesmes. Įspūdingas sakralinės muzikos garsas skambėjo atliekamas dūdelėmis. Gera buvo klausyti deklamuojamų eilėraščių apie laukiamas Kūčias ir Kalėdas. Laukdami gražiausių metų švenčių mokiniai pildė advento kalendorių į mažus langelius įrašydami didelius gerumo, vilties ir meilės darbus. Patys mažiausieji gerumą išreiškė spalvindami širdeles. Ketvirtokų nupintas advento vainikas artėjančių švenčių laukimą pavers dar labiau stebuklingu.