Gero vėjo linkėjome progimnazijos aštuntokams

Šiandien Piliakalnio progimnazija buvo kupina jaudulio, džiaugsmingų veidų ir žydinčių gėlių kvapo. Atsisveikinome su aštuonias klases baigusiais mokiniais.  Šventę atidarė ir sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė. Gražios šventės metu pradinių klasių mokytoja Violeta Narvičienė bei auklėtoja Reda Ledžienė taip pat tarė sveikinimo žodžius aštuntos klasės mokiniams, linkėdamos gero kelio, skatindamos siekti svajonių ir priminė, kad nuo šiol viskas yra mokinių rankose.  Jaukius sveikinimo žodžius mokiniams skyrė tėvelių atstovė Rasa Visamirskienė. Šventės metu aštuntokai mokyklos septintokams perdavė simbolinį raktą nuo mokyklos bei testamentą, kuriame pasidalino  savo mintimis ir praktiniais patarimais.

Linkime aštuntokams kuo didžiausios sėkmės ir ryžto siekiant užsibrėžtų tikslų.