Helovyno vakaras mūsų progimnazijoje

Helovynas – švęsti ar nešvęsti? Iš ties dviprasmiškas klausimas. Kaip bebūtų labiausiai kyla noras švęsti Heloviną vaikams ir paaugliams. Šiuo metu visame pasaulyje sparčiai plintanti šventė. Helovinas yra viena seniausių švenčių pasaulyje, kilo iš pagonių, kurie šią naktį garbindavo mirusiuosius. O tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės Keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų.

Taigi ir mūsų mokykloje spalio 28 dieną vyko Helovyno vakaras. Šią šventę organizavo Mokinių tarybos nariai, kuriems padėjo jų kuratorė L.Blaževičienė. Visi norintys mokiniai turėjo galimybę dalyvauti renginyje. Visi mokiniai turėjo atvykti pasipuošę pačių sukurta ar įgyta helovynine apranga, bei pateikti bilietą moliūgą žibintą. Išmonės ir originalumo čia jau tikrai netrūko! O kokios įspūdingos fotosesijos vyko prie siaubo sienelės!

Vakarėlyje buvo įvairių užduočių ir žaidimų. Pasibaigus žaidimams, mokiniai patogiai įsitaisė ir nusiteikė žiūrėti siaubo filmą. Vėliau klausėsi muzikos ir šoko tradicinėje diskotekoje. Greitai prabėgo laikas. Visi mokiniai dalyvavę šiame nuotaikingame vakare buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Taigi, linksmai paminėję šią šventę bei patenkinti pasitiko savaitgalį!

Mokinių taryba