Lietuvos kariuomenės diena

Šiandieniniame pasauliniame kontekste kariuomenės svarba visiems yra dar geriau suprantama. Lapkričio 23 dieną bus minima Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga Piliakalnio progimnazijoje lankėsi svečiai iš Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1 – osios rinktinės 101 kuopos. Kuopininkas – viršila Saulius Talačka, grandinė Brigita Vinikaitytė, vyr. eilinis Mantas Saulėnas bei vyr. eilinis Linas Damukaitis mokiniams pristatė kario profesiją, supažindino su svarbiausiais kario atributais, išmokė kaip naudotis radijo ryšio, kariniu maisto daviniu bei pademonstravo, ką savo kuprinėje žygių ir pratybų metu turi kiekvienas karys. Vizito metu svečiai mokiniams suorganizavo šaunią estafetę, o estafetės dalyvius ir laimėtojus apdovanojo. Tariame nuoširdų ačiū svečiams už įspūdžių kupiną popietę.