Pyragų diena

Lapkričio 4 – 6 dienomis, TV3 televizija organizuoja „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą gražią iniciatyvą „Pyragų diena“. Šią dieną visi raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti visiems sunkiai sergantiems vaikams.

Lapkričio 4 dieną Piliakalnio progimnazijos Mokinių taryba pakvietė visus mokinius, bei bendruomenę prisijungti prie gražios akcijos, kepti, skanauti ir dalintis gerumu. Bibliotekos skaitykloje šurmuliavo maži ir dideli pyragų kepėjai. O pyragų, keksiukų ir saldumynų gausa, bei išradingumas nustebino net ir visko mačiusius.

Dėkojame visiems susibūrusiems bendram tikslui ir bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams! Džiaugiamės surinkta 100 eurų suma ir paaukota paramos fondui. Ačiū!!!

Mokinių taryba