Renginys ,,Kosminis skrydis vaikams“

Alytaus Piliakalnio progimnazijoje vyko pažintinis renginys ,,Kosminis skrydis vaikams“. Mokiniai buvo supažindinti su Saulės sistemos planetomis ir kitais kosminiais kūnais. Vaikams buvo suteikta galimybė pasijusti astronautais ir patirti naujų įspūdžių kosminėje visatoje. Viso renginio metu su vaikais nuotaikingai bendravo ir kosminius šokius šoko robotas „Apollo 11“. Renginiui pasibaigus, Apolo 11 visus edukacijos dalyvius apdovanojo astronautų pažymėjimais. Ačiū Kosminio skrydžio komandai.

Ačiū Piliakalnio seniūnaitijos seniūnaičiui Daliui Sinkevičiui ir asociacijos ,,Aliten“ steigėjai Gintarei Minsevičiūtei Balynienei už galimybę vaikams susipažinti su Saulės sistema ir robotu ,,Apollo 11“. Taip pat džiaugiamės dovanomis, liemenėmis su atšvaitais kurios labai bus naudingos, kai mokiniai vyks į ekskursijas, edukacijas ar žygius.

Renginys finansuojamas: nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.6 priemonės ,,Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.