Naujienos

,,Senelės pasaka“

Jos jau artėja… Taip lauktos ir išsvajotos! Ateina, kad apgaubtų mus gerumu ir ramybe.

Linkime, kad ateinančių švenčių šiluma paliestų jus ir jūsų širdis, kad pildytųsi svajonės,  kad netruktų džiaugsmo ir laimės.

Vėl sudegė metai. Sutirpo lyg žvakė…

Ir stovim nustebę, sumišę, apstulbę:

Ar viską padarėm? Ar viską pasakėm?

Ar kantriai kentėjom? Ar stipriai mylėjom?

Neklupom? Neklydom? ir kaltę atleidom?

Vėl geidžiame būti, svajoti ir kurti,

Ieškoti sau laimės, suteikti palaimos,

Visiems, kuriuos mylim,

Visiems, kas mus myli…

Artėja Kalėdos!    

SENELĖS PASAKA

Apšerkšniję mūsų žiemos,

Balta balta kur dairais…

taip 4 klasės mokiniai pradėjo savo kalėdinį spektaklį – sveikinimą ,,Senelės pasaka“ remdamiesi žinomu Salomėjos Nėries eilėraščiu. Renginį vaikai skyrė patiems artimiausiems, kurių į salę sugužėjo gražus pulkas: mamos, tėčiai, sesės, broliai, seneliai ir draugai. Pademonstravę vaidybinius sugebėjimus, artimųjų širdis ketvirtokai suvirpino dainos žodžiais: ,,aš tave myliu, aš atsiprašau, prašau, atleisk man, ačiū…“ Nešini savais rankų darbo žaisliukais jie pasveikino artimuosius negailėdami šiltų apkabinimų. Sveikindami artėjančių šventų Kalėdų proga linkėjo, kad ateinančių švenčių šiluma paliestų visų širdis, kad pildytųsi svajonės, kad netruktų džiaugsmo ir laimės. Nors trumpam visi pabuvo kartu išsinešdami į namus jaukią nuotaiką ir šiltas žmonių šypsenas.

Sveikinimą padėjo paruošti 4 klasės mokytoja Rasa Urbanavičienė, muzikos mokytoja Irina Levandauskienė ir šokio mokytoja Dalia Romanova.