Šiaurės šalių bibliotekų savaitė ,,Gamta Šiaurėje“

Lapkričio 14 – 18 dienomis Alytaus Piliakalnio progimnazijos biblioteka prisijungė prie daugiau kaip 2000 Šiaurės šalių ir Baltijos regiono bibliotekų, dalyvaujančių Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje, kurios tema – ,,Gamta Šiaurėje“.

Savaitė prasidėjo tradiciškai Šviesos ir žodžio švente. Sutartu laiku priešmokyklinukai, 1 – 4 kl. mokiniai susirinko prie degančios žvakės mokyklos bibliotekoje, kur skaitė suomių rašytojos knygą ,,Jei sutiktum lokį“. Bibliotekininkė parengė vaizdo įrašą apie Šiaurės šalių rašytojus, jų kūrybą. 2 kl. mokinio Simona mamytė papasakojo vaikams apie populiariausius Šiaurės šalių personažus – Trolius Mumius. Kiekvienas šių knygų personažas labai charizmatiškas ir savitas. Piešėme lokiukus, vaišinomės guminukais, saldainiais ,,Meška šiaurėje“. Gera nuotaika ir buvimas kartu lydėjo mus visų susitikimų metu.