2a klasės mokinių pasimatymas su Druskininkais

Lapkričio 8 dienos rytą progimnazijos 2a klasės mokiniai su mokytoja išskubėjo į Druskininkus. Apsilankė amatų centre ,,Menų kalvė“, kur dalyvavo edukacijoje ,,Pasigamink papuošalą“. Juvelyrų dirbtuvėlėje mokiniai susipažino su juvelyro amatu, svarbiausiais įrankiais, taip pat turėjo galimybę patys pasigaminti pakabuką (amuletą) ar žiedą. Pasitelkę juvelyro pagalbą, panaudojant puošybos elementus, mokiniai savo rankomis susikūrė unikalų papuošalą ir įgavo juvelyrinės meistrystės patirties.

Vėliau ėjome apžiūrėti ant stogo stovinčio, šiek tiek pakrypusio namo, kurio nepastebėti neįmanoma. Taip, tai Apverstas namas, kuriame vaikštoma tik lubomis. Visiems buvo smalsu, kaip atrodo apverstas stalas, ar sofa svetainje, vonios kambarys ar kiti baldai.

Oras buvo nuostabus, todėl smagu buvo pasivaikščioti kurortinėmis gatvelėmis, pabūti prie Druskonio ežero ir palesinti antis.

Važiuodami iš Druskininkų dar aplankėme ir miško muziejų ,,Girios aidas“. Muziejuje vaikai apžiūrėjo ekspozicijas, kurios pasakoja apie šio krašto gamtą, paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus. Taip susitikome su mišku – muziejuje. „Girios aidas“ parke susipažinome su dekoratyvinėmis medžių rūšimis, pasigrožėjome medžio skulptūromis, pailsėjome nuo triukšmo, pakvėpavome grynu pušų oru, pramogavome žaidimų aikštelėse.

Išvyka paliko gražius prisiminimus, suteikė teigiamų emocijų, praplėtė akiratį.