Parama mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai,

Dėkojame Jums, kad kiekvienais metais daugelis paskiriate iki 1,2 procentų pajamų mokesčio dalies Piliakalnio progimnazijos, tai yra savo vaikų, reikmėms. Už Jūsų pravestus pinigus 2016 metais atnaujinome aktų salės scenos užuolaidas. 2017 metais lėšos buvo panaudotos reklamai per regioninę kabelinę televiziją  ir užsienio kalbų mokymui (priemonėms).

Kaip ir kiekvienais metais mums labai svarbi Jūsų parama, su Jūsų pagalba mes ir toliau stengsimės, kad progimnazija būtų gražesnė, modernesnė, saugesnė.

Prašymą galima pateikti elektroniniu būdu arba užpildžius prašymo blanką, jį asmeniškai pristatyti į Alytaus apskrities valstybinę mokesčių inspekciją.

Įsakymas dėl paramos gavimo, panaudojimo ir apskaitos tvarkos aprašo tvirtinimo

Įsakymas dėl gautos paramos priėmimo, skirstymo ir panaudojimo komisijos sudėties

Progimnazijos duomenys:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas)191055865