7a ir 8a klasių mokinių susitikimas su LR užsienio reikalų ministerijos atašė Klaida Levinskiene

Kovo 19 dieną 7a ir 8a klasių mokiniai dalyvavo LR užsienio reikalų ministerijos jau tradiciniu tapusiame projekte „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai, valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir vienai dienai tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai įdomiai ir smagiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga (toliau – ES). Mūsų mokinius aplankė URM atašė Klaida Levinskienė. Susitikusi su mokiniais, papasakojo jiems, kas yra Europos Sąjunga (ES), kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu ir kaip visi galime prisidėti prie bendros saugios, tvarios, inovatyvios ES kūrimo. URM atašė taip pat pasidalino savo darbo užkulisiais, papasakojo, kaip atpažinti dezinformaciją, diskutavo apie užsienio politikos aktualijas. Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, URM atašė Klaida Levinskienė supažindino mokinius ne tik su ES, bet ir su NATO aktualijomis, kuo narystė jose svarbi ir naudinga Lietuvai, koks Lietuvos indėlis ir dar daugiau. Dėkojame URM atašė už susitikimą, o 7a ir 8a klasių auklėtojoms už iniciatyvumą ugdant jaunąją kartą.