Eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą“

Vasario mėnesį 5a klasės mokinė Ema Babeckaitė ir 7a klasės mokinė Gabija Babeckaitė dalyvavo Europos Parlamento nario profesoriaus Liudo Mažylio organizuojamame eilėraščių ir esė konkurse Švenčių Lietuvą”. Šiais metais eilėraščių ir esė konkursas „Švenčiu Lietuvą“ sulaukė daugiau nei 600 mokinių kūrinių. Kūriniuose: eilėraščiuose, esė, rašiniuose – mokiniai rodė savo šalies istorijos žinias, atskleidė ne tik, už ką dėkingi Lietuvai – Valstybės kūrėjams, laisvės gynėjams, bet rašė ir tai, kas juos skaudina: geopolitinės grėsmės, tautiečių nesutarimai… Svarbiausias kūrinio vertinimo kriterijus šiemet – atsakymas į klausimą: „Už ką esu dėkinga/as Lietuvai? “. Mokinės ir jas ruošusi anglų kalbos mokytoja Loreta Blaževičienė gavo Liudo Mažylio pasirašytas padėkas už dalyvavimą konkurse. Sveikiname konkurso dalyves, kurios dovanojo gražiausias emocijas ir gerą nuotaiką!