Įvyko paskutinis Nordplus Junior projekto „Pastebėk gera!“ susitikimas Suomijoje

2024 metų kovo 11 dieną aštuonių Piliakalnio progimnazijos mokinių komanda, lydima geografijos mokytojos Vilmos Cikanavičienės, vyko į vizitą Juveskiule mieste Suomijoje. Palokka mokykloje bendrose veiklose dalyvavo Švedijos, Suomijos ir Lietuvos mokiniai.

Šio projekto tikslas – skatinti gyvą bendravimą ir bendradarbiavimą, pasitelkiant muziką, meną, maisto gamybą bei sportą. Veiklos vyko mišriose tarptautinėse grupelėse, todėl mokiniai turėjo puikią galimybę pagilinti savo anglų kalbos žinias ir pajausti, kuo gyvena kitų šalių bendraamžiai.

Vizito metu mokiniai gyveno suomių šeimose ir tai paliko dar didesnį įspūdį.

„Šeima, kurioje gyvenau, buvo nuostabi, po užsiėmimų nenuobodžiavau, kiekvieną dieną išbandžiau vis naujas pramogas. Tariu ačiū suomių šeimai už tokį šiltą svetingumą“, – savo įspūdžiais dalinasi kelionė dalyvė Austėja.

Linkime kiekvienam mokiniui nebijoti ir, atsiradus galimybei, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, nes tokios kelionės padeda tobulėti, ir plėsti savo pasaulio suvokimą.