Konkursas „Vanduo taikai“

Kovo 22 d. anglų kalbos mokytoja Loreta Blaževičienė ir pradinių klasių mokytoja Vilma Steniukynienė dalyvavo Alytaus jaunimo centre vykusiame renginyje Pasaulinei vandens dienai paminėti. Renginio tikslas – išryškinti vandens svarbą, siekiant pasaulio stabilumo. Šių metų pasaulinės vandens dienos šūkis (aut. Jungtinių tautų organizacija) – „Vanduo taikai“. Pagrindinės 2024 m. Pasaulinės vandens dienos žinutės: vanduo gali sukurti taiką, arba ją sugriauti; bendradarbiaujant galima subalansuoti vandens poreikius ir stabilizuoti pasaulį; gerovė ir ramybė priklauso ir nuo vandens; pasaulio žmonės stengiasi valdyti klimato kaitą, masinę migraciją ir politinius neramumus, bet labai svarbu bendradarbiauti ir vandens išteklių valdymo srityje. Siekiant skatinti domėtis minėtomis temomis ir jaunuosius alytiškius, suorganizuotas Alytaus miesto moksleivių plakatų konkursas tema „Vanduo taikai“. Renginio dalyvių laukė improvizuoti pasirodymai, bei minėto moksleivių konkurso apdovanojimai. Piliakalnio progimnazijai atstovavo 5a klasės mokiniai Nojus Tarasevičius, Gustė Goštautė, Ema Babeckaitė, Jasmin Abdel-Galil, 7a klasės mokiniai Airidas Sakavičius, Valdemaras Raštikis, Meilutė Mažeikaitė, Livita Kuncaitė (mokytoja Loreta Blaževičienė) ir 4a klasės mokiniai Juan Kulbačevskij, Akvilė Pavilonytė (mokytoja Vilma Steniukynienė). Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą konkurse!