Pasaulinė paukščių diena

Balandžio 1-oji – Pasaulinė paukščių diena. Šia proga mokinių tarybos narės svečiavosi Alytaus lopšelis-darželis “Nykštukas”. Mokinės vaikučius supažindino su paukščių įvairove, žaidė žaidimus, mokė greitakalbių. Taip pat vaikai bandė įminti mįsles, o už teisingus atsakymus laukė saldūs prizai. Mokinių tarybos narės vaikams padovanojo inkilus. Renginio pabaigoje visi kartu kėlė inkilus, kad mažieji draugai stebėtų paukščius, juos pažintų ir visada lauktų pavasario.

Mokinių tarybos ir lopšelio-darželio „Nykštukas” vaikų draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Ji padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama, nes gera kartu leisti laiką, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę be galo šaunių dalykų.