Respublikinis 3–4 klasių mokinių integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Velykinė skrybėlaitė “

Kovo mėnesį vyko Respublikinis 3–4 klasių mokinių integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Velykinė skrybėlaitė“. Konkurse dalyvavo 3a klasės mokiniai Elzė Dusevičiūtė, Evija Valavičiūtė, Augustė Saikevičiūtė, Simonas Stankevičius ir 4a klasės mokiniai Martynas Pauža, Gabija Karzaitė, Goda Bagdanavičiūtė, Viltė Vaicekevičiūtė. Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Loreta Blaževičienė.

Dėkojame konkurso dalyviams už spalvingus piešinius ir kūrybiškus tekstukus bei kviečiame apsilankyti virtualioje parodoje ir pasidžiaugti spalvingais, magiškais, originaliais mokinių darbeliais.

Virtualus albumas: