Respublikinis anglų kalbos konkursas „My family tree “(„Mano šeimos medis“)

Sausio mėnesį 2a klasės mokinė Eiva Visockaitė ir 2b klasės mokinys Domas Vaidauga dalyvavo Respublikiniame anglų kalbos konkurse „My family tree “(„Mano šeimos medis“), kurį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras.

Konkurso tikslas- ugdyti mokinių sąmoningumą, aprašant ir įvardinant savo patirtis anglų kalba. Šiame konkurse vaikai ne tik atskleidė savo meninius gebėjimus piešdami savo šeimos medį, bet ir anglų kalba išsamiai pristatė kūrybinį darbą. Konkurse „My family tree “(„Mano šeimos medis“) buvo vertinamas pasakojimo turinio atitikimas iliustracijai, piešinio kompozicija, kalbos taisyklingumas, raiškus tarimas, nuoseklumas, garso įrašo atitikmuo nustatytam lygiui.Mokiniai apdovanoti padėkomis.

Mokinius konkursui parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Loreta Blaževičienė.