Respublikinis (nuotolinis) 7–8 klasių mokinių anglų ir vokiečių kalbų video konkursas „TARP DRAMOS IR KOMEDIJOS“ 2024

Vasario – kovo mėnesiais vyko respublikinis (nuotolinis) 7-8 klasių mokinių anglų ir vokiečių kalbų video konkursas „TARP DRAMOS IR KOMEDIJOS“ 2024. Konkurso tikslas – plėtoti 7–8 klasių mokinių anglų, vokiečių kalbų kūrybinės raiškos gebėjimus, skatinti mokinių domėjimąsi anglų ir vokiečių  kalbomis, gilinti mokinių užsienio kalbų žinias, ugdyti kūrybiškumo, komunikavimo ir skaitmenines kompetencijas, puoselėti mokinių meninę saviraišką. Kiekvienas konkurso dalyvis turėjo parengti po vieną arba dvi video situacijas  anglų/vokiečių kalbomis (situacijos komedijos žanre/ sitcom) iki 3 minučių trukmės. Situacijų komedija (angl. situation comedy arba tiesiog sitcom) – vienas iš komedijos žanrų, kuriam yra būdingi komiški personažai, kurie dažniausiai yra susiję kartu, jų dialogai, juoką keliantys įvykiai ir jų aplinkybės. Piliakalnio progimnaziją atstovavo 8a klasės mokinių komanda. Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Loreta Blaževičienė. Džiaugiamės mokinių žingeidumu ir aktyviu dalyvavimu konkursuose.