Susitikimas su parodos „TANDEMAS” autoriais – Ingrida ir Arūnu Vaitkais

Vasario 17 d. 7a klasės mokiniai su auklėtoja Loreta Blaževičiene lankėsi Audiovizualiųjų menu centre, kur dalyvavo smagiame susitikime su parodos „TANDEMAS” autoriais – Ingrida ir Arūnu Vaitkais.Pirmoje susitikimo dalyje dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse su Ingrida Vaitkiene, patys pasinerdami į kūrybinį procesą, susipažino su viena iš grafikos technikų – monotipija. Monotipija – spaudos technologija, kuria yra padaromas tik vienas atspaudas. Kiekvienas atspaudas yra unikalus ir originalus, antro tokio paties sukurti neįmanoma. Vėliau visi prisijungė pokalbiui su arbata apie meną su Arūnu Vaitkumi. Mokiniai sužinojo ne tik paveikslų, bet ir Alytaus miesto gyventojų (įamžintų autoriaus darbuose) istorijas. Dėmesį prikaustė be galo jautrus triptikas, skirtas Ukrainai. Įdomu buvo sužinoti, kodėl keliuose tapybos darbuose Ingrida Vaitkienė panaudojo socialinio tinklo Facebook ženklą. Visi pritarė, kad šiuolaikiniame medijų pasaulyje vis mažiau dėmesio skiriama knygoms, tikroms vertybėms, kurios slepiasi namų bibliotekoje. Džiaugiamės galimybe dalyvauti tokiuose renginiuose, kurie ne tik lavina, bet ir paįvairina mokinių atostogas.