Tarptautinė miego diena

– Ar Piliakalnio progimnazijoje auga laimingi vaikai?

– Taip.

– Kodėl?

– Todėl, kad auga greitai: savaitėmis, dienomis, valandomis.

– Kodėl auga greitai? Todėl, kad miega?

– Ne, todėl, kad viską žino apie miegą ir moka laimingai, prasmingai ir įdomiai praleisti kiekvieną dieną!

Minėdami Tarptautinę Miego dieną – kovo 15-ąją, Mokinių taryba organizavo neįprastą šventę ne tik visai Piliakalnio progimnazijos bendruomenei, bet ir lopšelio-darželio „Nykštukas” vaikams. Šią dieną į lopšelį-darželį dauguma sugužėjo apsivilkę mėgstamus chalatus, pižamas, avėjo patogias šlepetes. Vaikai prie savęs glaudė atsineštus minkštus žaisliukus bei pagalvėles. Visų laukė ypatingai maloni staigmena – visi gavo bilietus į Sapnų karalystę! O tai reiškė, kad visi klausė pasakų, kurias skaitė MT narės. Visos šios veiklos vaikams suteikė daug džiaugsmo ir malonių išgyvenimų. Piliakalnio progimnazijos mokiniai taip pat iškeitė uniformas į šiltas, švelnias pižamas, chalatus, šlepetes, o sąsiuvinius pakeitė mylimiausi žaislai ir pagalvėlės. Šios dienos minėjimas tapo smagia pramoga visai lopšelio-darželio „Nykštukas” bendruomenei ir Piliakalnio progimnazijos mokiniams bei mokytojams.