Tarptautinis nuotolinis 3 – 12 klasių integruotas anglų kalbos ir dailės, eilėraščių bei kūrybinių darbų – miniatiūrų konkursas ,,Švenčiame Velykas“

Kovo mėnesį 3a klasės mokinė Augustė Saikevičiūtė ir 7a klasės mokinė Livita Kuncaitė dalyvavo Tarptautiniame nuotoliniame 3 – 12 klasių integruotame anglų kalbos ir dailės, eilėraščių bei kūrybinių darbų – miniatiūrų konkurse ,,Švenčiame Velykas“ (angl. ,,Celebrating Easter”). Konkurso tikslas ir uždaviniai: ugdyti mokinių kūrybinio rašymo anglų kalba gebėjimus; lavinti mokinių kūrybinę vaizduotę, skatinti rinktis įvairias raiškos technikas; skatinti dalykų mokytojų ir švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą. Konkurso dalyvių darbais galite pasidžiaugti čia Home (google.com).

Didžiuojamės kūrybingomis ir aktyviomis mokinėmis ir dėkojame jas parengusiai anglų kalbos mokytojai Loretai Blaževičienei.