Velykinė edukacija Birštone

Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Su nekantrumu laukdami ne tik atbundančios gamtos ir gaivaus pavasario, bet ir minėdami lietuviškąsias tradicijas 2 a klasės mokiniai su mokytoja kovo 27 dienos rytą išskubėjo į Birštoną, kur dalyvavo Velykinėje edukacijoje „Kiaušinių marginimas vašku“ 🥚🌿

Šioje edukacijoje kiekvienas galėjo išbandyti mūsų senolių paliktą tradicinį margučių marginimo būdą natūraliu vašku. Mokiniai sužinojo apie margučių spalvų ir raštų reikšmes, įdomiausias istorijas apie šventės tradicijas. O svarbiausia patys pasirinko norimas spalvas bei raštus kuriais išmargino Velykinius margučius. Visi dirbo kruopščiai, atidžiai ir labai stengėsi, kad jo margutis būtų pats gražiausias. Jie visi buvo skirtingi, įdomūs, nes marginimo procesas unikalus ir išskirtinis kaip žmogaus rašysena.